ostukorv
Ostukorvis puuduvad tootedPoiste jope CARL (art 13338)
49.00 EUR


One size Kaelus LACELY 17398 roosa 128
11.53 EUR


 

 1. Valige toode, lisage ostukorvi ja valige makseviis.
 2. Vaadake tellimus üle ja kinnitage.
 3. Saate tasuda läbi pangalingi, VISA või Mastercardiga või tellida meilile arve.
 4. Teie meilile saabub arve või tellimise kinnitus, arve tasumise tähtaeg on 3 päeva. Kõikidele klientidele saadetakse peale tellimuse kinnitamist arve meilile.
 5. Hind ja makseviis
  Kaupade juures olevad hinnad on eurodes. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
 6. Juhul kui klient ei soovi maksta pangakaardi või pangalingi kaudu, saab maksta meilile saabunud arve alusel pangaülekandega Perelaat OÜ arvelduskontole, arve tasumise tähtaeg on kolm kalendripäeva arvates tellimise päevast.

 

Kaupade kohaletoimetamine

 

Tellitud kaubad edastatakse Tellijale AS Eesti Post vahendusel vastavalt Tellija poolt valitud kohaletoimetamise viisile, milleks on:

 

 1. Eesti Posti tähitud standardpakk. Klient tasub tellimuse eest 100% tellimuse maksumusest. Kaup saadetakse Tellija poolt antud kohaletoimetamise aadressile. Tellija saab postiasutuselt kauba postiasutusse jõudmise kohta vastava kirjaliku teate. Kaup väljastatakse nimetatud teate ja isikut tõendava dokumendi alusel elukohajärgsest AS Eesti Post postiasutusest. Tellitud kaupa hoitakse postiasutuses vastavalt AS Eesti Post poolt kehtestatud tähtajale, mis on näidatud postisaadetise saabumise teatel.
 2. Kui nimetatud tähtajaks ei ole Tellija kaubale järele läinud, tagastatakse pakk Perelaat OÜ-le ja Kliendil tuleb tasuda teistkordse kaupade kohaletoimetamise eest uuesti. Kui Tellijaga ei ole võimalik ühendust saada viie tööpäeva jooksul peale kaupade tagasisaamist postiasutusest, tagastab Perelaat OÜ Tellija või tellimuse eest tasunud isiku arvelduskontole kogu kauba maksumuse.
 3. Eesti Posti tähitud paki kulu on 4.00 eurot.
  Smartpostiga. Smartpostiga saatmiskulu on 3.50 EUR, olenemata paki suurusest. Märkige SmartPost toimetamisviisiks. Smartposti saatmiseaeg on 1 - 3 tööpäeva, allahinnatud toodete puhul 1-7 tööpäeva. Juhul, kui tarnetähtaeg pikeneb, saadab e-pood vastava teate kliendi meilile. Palume märkida tellimislahtritesse õiged aadressid ja telefoninumbrid, et saaksime kliendiga ühendust võtta. Klientide andmed ei kuulu avaldamisele tellimusega mitteseotud inimestele, sh ei anta kontaktide ja tellimuse informatsiooni tellija pereliikmetele ja sugulastele. Infot väljastatakse kolmandatele isikutele ainult tellija kirjalikul nõusolekul. 

 

Tasub teada:

 

Tellijal on õigus taganeda tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust 14 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest Tellijale. Tagastatav kaup tuleb tagastada 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist. Kui kaup tagastatakse hiljem, kui 14 päeva jooksul, on e-poel õigus tagastavat kaupa mitte vastu võtta. 

 

SEOSES LAOJÄÄKIDE LÕPUMÜÜGIGA, EI OLE VÕIMALIK KAUPU TAGASTADA. Vahetamise korral tasub klient kõik otsesed vahetuskulud. 

Kaup tuleb panna pakendisse mis välistab kauba kahjustumise. Juhul kui kaubal on markeeringud eemaldatud või toodet vigastatud või määritud, on Perelaat OÜ-l kauba tagastamisest keelduda. Telefoniteel tehtud tühistamisi ja pretensioone firma arvesse ei võta. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab olema kõigi markeeringute ja etikettidega ning originaalpakendis. Pakk tuleb saata tagasi tähitud pakina. Kui tagastamisele kuuluv asi on halvenenud ja halvenemine ei ole tekkinud asja korrapärase kasutamise tulemusena, tuleb Tellijal hüvitada asja väärtuse vähenemine.

Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 15 päeva jooksul peale vastavasisulise info saamist. Juhime tähelepanu sellele, et seoses Lenne riiete suure valikuga, võib jaepoes ja e-poes olla mõningased hinnaerinevus. E-poes saab osta e-poe hindadega, Paasiku 2a poes jaepoe hindadega. Hinnaerinevuse selgitamine jääb kliendile ja klient saab alati valida, millises ostukeskkonnas ta ostu sooritab. Klient saab  alati hinnainfot küsida telefoniteel, tutvuda hindadega Paasiku 2a laos, e-poe lehel või kirjutada meilile info@ottolaura.ee. 

Kauba tagastamisega jääb ostjale kuni 10 eurot kulusid ja see võetakse maha tagastavast summast. 

 

Ostutingimused on tavatingimustest erinevad fotota toote ostmise puhul. Klient ostab kauba oma vastutusel, kuni foto ilmub e-poodi. Ilma fotota tooted ei kuulu tagastamisele ega vahetamisele. 

 

Kauba osalisel puudumisel saadetakse välja olemasolev kaup ja puuduoleva kauba eest kantakse raha tagasi 15 päeva jooksul. Perelaat OÜ ei tee otsuseid kliendi eest värvide valiku kohta, soovi korral saab alati helistada lao numbril 6001 773 ja täpsustada toonide kokkusobivust.  Värvide kokkusobitamine jääb kliendi otsustada ja vastutada, Perelaat OÜ võtab aluseks kliendi poolt kinnitatud tellimuse.
 

Pretensiooni esitamise õigus: Kõikide toodete suhtes kehtib seadusest tulenev kaheaastane pretensiooni esitamise õigus. Pretensiooni esitamisel eeldatakse esimesel kuuel kuul peale asja ostjale üleandmist, et lepingutingimustele mittevastavus oli olemas juba asja üleandmise ajal, selle eelduse ümberlükkamine on müüja kohustus. Pretensioon tuleb esitada hiljemalt kahe kuu jooksul peale lepingutingimustele mittevastavusest teadasaamist. Ostjal on pretensiooni lahendamisel õigus nõuda asja parandamist või asendamist. Juhul, kui asja ei ole võimalik parandada, asendada või need ebaõnnestuvad või sellega põhjustatakse tarbijale põhjendamatuid ebamugavusi, võib tarbija ka lepingust taganeda. 

 

Juhul, kui e-poes on toode 0 euroga, on tegemist toodete ülespaneku testperioodiga ja seda toodet ei ole võimalik e-poe kaudu osta. 

Perelaat OÜ-l õigus lepingust taganeda 

Perelaat OÜ-l on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui Tellija ei ole kauba eest tasunud õigeaegselt või kui Perelaat OÜ-l vastava kauba varud on ammendunud. 

 

Kauba ostukorvi panemine ei kohusta Teid ostma. Saate ostukorvis alati kaupu kustutada ja koguseid muuta.

 

Enne tellimuse kinnitamist saate seda ise muuta ja parandada.
 

 

 

 

Telli meie uudiskiri:
Ottolaura kauplus- ladu aadress Estonia, Paasiku 2a, Tallinn 13916. Avatud E - R kell 11 - 18, L 11 - 14 Telefon: +372 6001773. E - mail: info@ottolaura.ee, olga@ottolaura.ee
Kodulehe valmistamine, kodulehe tegemine - Art Media